НОВОСТИ QdProfessional

Більше ніяких корків: на кордоні з Польщею хочуть встановити електронну чергу для вантажівок

Роблять це, аби розвантажити дороги, бо черги з вантажівок на кордоні розтягуються на кілька кілометрів.

На пунктах пропуску на кордоні з Польщею, що розташовані у Львівській області, хочуть запровадити електронну чергу для вантажівок.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30 за 9 серпня.

Уже триває будівництво трьох майданчиків на україно-польському кордоні: у Рава-Руській, Шегинях та Краківці. Їх облаштують санвузлами та кімнатами відпочинку.

Тариф на в`їзд ще встановлюють, однак відомо, що йдеться про суму близько восьми євро, не зважаючи на кількість днів перебування.

Роблять це, аби розвантажити дороги, бо черги з вантажівок на кордоні розтягуються на кілька кілометрів. Коли ж паркомісця добудують, планують видавати водіям електроні номери та призначати час заїзду до пункту пропуску.

"Коли буде електронна черга, можна буде реєструватися онлайн на певну годину і не обов`язково під`їжджати під кордон і стояти добу, дві-три. Можна буде зупинитися на в`їзді у Львів і мати свою годину в`їзду до пункту пропуску", - розповів Юрій Бучко, заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації.

    tsn.ua

Документ классифицирован в разделах :
3.3.  Декларирование. Порядок пропуска и оформления грузов2022-09-08

Cпільний транзит запрацює з 1-го жовтня. Наразі вносяться зміни у програмне забезпечення QDPro


2022-09-06

Рада асоціації Україна - ЄС: 1 жовтня Україна розпочинає міжнародне застосування Конвенцій


2022-09-06

Рада асоціації Україна - ЄС: 1 жовтня Україна розпочинає міжнародне застосування Конвенцій


2022-09-06

НБУ продовжує вживати заходів для збільшення пропозиції готівкової валюти, урегулювання бізнесом зовнішньої заборгованості та захисту міжнародних резервів